Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Державний навчальний заклад

"Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича"

м. Біла Церква,
вул. Архипа Люльки, 9А

тел.: (04563) 6-24-88
         (04563) 6-24-74

НОВИНИ

21.11.2022

Взаємодопомога як спосіб життя

Волонтерство - це розмір твоєї душі,
це відчуття, коли віддаєш щось своє,
власне і радий поділитися тим…

Сьогодні волонтерська діяльність знаходить все більше своїх прихильників. Сфери діяльності, в яких можна побачити безоплатну роботу добровольців, воістину численні і різноманітні, особлива в умовах війни, яка триває вже дев’ять місяців. Приємно усвідомлювати, що наше суспільство ще зберігає в собі потенціал до добрих справ, спрямованим на творення.
Рішенням Ради учнівського самоврядування ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» організовано посильну допомогу захисникам України.

Здобувачі освіти ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича», які мешкають у гуртожитку, продовжують брати участь у волонтерській роботі. Під керівництвом вихователя гуртожитку Галини Кригіної рада гуртожитку передала корм в собачий притулок. Захист слабких завжди був справою сильних. Любов до тварин повинна бути втілена в конкретних справах.

Як сказав один мудрець, багатий — це не той, хто має багато грошей, а той — хто може чимось поділитися. Не важливо чим — навіть посмішкою або словом розуміння — і вже однією печаллю на землі стане менше.

16.03.2023

Тренінг Стрес (ПГА)

Детальніше
13.03.2023

Щоб наша правда не пропала, щоб наше слово не вмирало!

Детальніше
01.03.2023

Уміймо бути вдячними!

Детальніше
28.02.2023

Завжди учень

Детальніше