Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Державний навчальний заклад

"Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича"

м. Біла Церква,
вул. Архипа Люльки, 9А

тел.: (04563) 6-24-88
         (04563) 6-24-74

НОВИНИ

12.01.2023

Урок виробничого навчання – важливий крок в опануванні професією

11 січня 2023 року в ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбулося спільне засідання методичних комісій «Металообробні та електротехнічні професії» та «Викладачі і майстри професійної підготовки під керівництвом голів комісій Ольги Бакало та Віри Пугач.

Мета такого засідання – акцентувати увагу на важливості використання інноваційних технологій, застосування здобутих теоретичних знань на уроках виробничого навчання як важливого етапу підготовки здобувачів освіти до виробничої практики.

Викладач професійно-теоретичної підготовки Ольга Бакало зупинилася на методичних, дидактичних вимогах до проведення уроків виробничого навчання, на їхніх видах, в тому числі нетрадиційних, на алгоритмах проведення кожного етапу уроку, а також на типових недоліках. Майстер виробничого навчання Віктор Кравченко детально ознайомив присутніх з ефективними методами проведення уроків. Викладачі професійно-теоретичної підготовки Віра Пугач і Василь Бакай поділилися досвідом використання різноманітних форм і методів на уроках, зокрема ігрових, які активізують навчальну діяльність здобувачів освіти, розвивають їхнє прагнення на найвищому рівні оволодіти обраною професією, щоб у майбутньому мати таку кваліфікацію, яка б легко конкурувала на ринку праці. Адже саме цьому підпорядкована діяльність викладачів і майстрів виробничого навчання училища, а її високий результат забезпечує постійне навчання педагогів, систематична робота над удосконаленням своєї фахової майстерності. Обмін досвідом серед колег – одна зі сходинок на шляху до цієї майстерності.

У результаті обговорення теми засідання присутні погодилися з представленою Ольгою Бакало притчею про сучасного педагога: будь-який результат навчання здобувачів освіти в першу чергу залежить від доброти й поваги педагога у ставленні до дітей.

16.03.2023

Тренінг Стрес (ПГА)

Детальніше
13.03.2023

Щоб наша правда не пропала, щоб наше слово не вмирало!

Детальніше
01.03.2023

Уміймо бути вдячними!

Детальніше
28.02.2023

Завжди учень

Детальніше