Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти

"Білоцерківський професійний коледж"

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ.
ВІРИМО В ЗСУ.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

НОВИНИ

22.05.2023

До 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху

Аби знизити смертність та травматизм
на дорогах, необхідно сформувати культуру
безпечного руху. Формування будь-яких
 навичок найефективніше розпочати із закладів освіти.
Олег Єресько

15 травня 2023 року в Україні розпочався 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, який присвячувався переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.
З 15 по 19 травня 2023 р. у Білоцерківському професійному коледжі в рамках 7-го глобального тижня безпеки дорожнього руху відбувся тиждень ПДР «Безпечна дорога додому».

Тиждень, підготовлений викладачем правил дорожнього руху Віктором Дяченком, розпочався з проведення бесіди зі здобувачами освіти коледжу «Основні вимоги правил дорожнього руху». Провідний бібліотекар закладу Наталія Глабець організувала виставку тематичної літератури «Твій друг – безпечний рух». Усі навчальні групи долучилися до створення інформаційних буклетів-листівок «Небезпечні та безпечні місця пішохідних переходів та вулиць нашого міста».

Із лекції «Зміни до правил дорожнього руху 2021-2023» майбутні кваліфіковані робітники дізналися про важливі нововведення щодо дорожніх знаків, дорожньої розмітки, алгоритм дій водія при перетині залізничного переїзду, статистику аварійності при ДТП.
Майстер-клас із домедичної допомоги при дорожньо-транспортній пригоді продемонструвала для майбутніх автомобілістів групи № 125 фельдшер коледжу Наталія Грузевич.

Під час відкритого уроку «Безпека на дорозі – безпека життя» у групі № 125 викладач Віктор Дяченко зосередив увагу здобувачів освіти на обов’язках та діях велосипедистів та користувачів нових видів транспорту: самокатів, гіроскутерів, моноколіс, скейтів, роликових ковзанів, адже такі засоби пересування набувають все більшої популярності й дуже часто саме вони є винуватцями ДТП.

На завершення заходів тижня першокурсники та другокурсники коледжу взяли участь у тренінгу «Особливості дорожньої обстановки в межах нашого закладу освіти».
Упродовж тижня і здобувачі освіти, і педагоги отримали багато потрібної, корисної для повсякденного життя інформації.
Нехай усі дороги завжди будуть якомога безпечнішими!

01.06.2023

Ціна цигарки

Детальніше
24.05.2023

Вклоняємося доземно

Детальніше
24.05.2023

Засідання методичної комісії

Детальніше
16.05.2023

Гетьман, який зробив сильну й самодостатню Україну

Детальніше