Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Державний навчальний заклад

"Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича"

м. Біла Церква,
вул. Архипа Люльки, 9А

тел.: (04563) 6-24-88
         (04563) 6-24-74

НОВИНИ

19.12.2022

Подорож у країну права

Ті держави здатні стати великими,
у яких великі малі люди.
О. Довженко

Гідність держави зрештою залежить від
гідностей особистостей, які її створюють.
Дж. Мілль

Грудень дуже багатий на дати, які відзначає як наша держава, так й цілий світ. День працівників прокуратури України, Міжнародний день боротьби за скасування рабства, Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду, вшанування їхньої людської гідності та запобігання цим злочинам,День місцевого самоврядування в Україні, Міжнародний день боротьби з корупцією, День прав людини, День працівників суду України, День працівника державної виконавчої служби. Ці дати об’єднує те що, усі вони присвячені або правам людини, або діяльності, головною метою якої є захист прав та свобод громадян. Тому не дивно, що саме у цьому місяці в багатьох закладах освіти нашої країни проходять тижні права. Цей рік не став винятком й для нашого училища. Уже традиційно у ДНЗ «БПТУ ім. П. Р. Поповича» на початку грудня усі учасники освітнього процесу розширюють й поглиблюють свої знання у царині права.

З 12.12 по 16.12.2022року у нашому закладі тривав тиждень під назвою «Подорож у країну права».
У його рамках були проведені різноманітні заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів та традицій. У закладі були оформлені стенди, бібліотекаркою Наталією Глабець організована виставка новинок правничої літератури, юридичних довідкових та періодичних видань. Соціальним педагогом Яною Якуш проведено соціологічне анкетування учнів «Насильство в різних проявах як порушення прав людини», логічним продовженням якого став диспут-клуб «Безпечне навчання. Маски булінгу».

15.12.2022 відбувся відкритий урок «Міжнародні та національні механізми захисту прав людини», який провів викладач суспільних дисциплін Андрій Чирка у групі 116 («Кухар;офіціант»).
Закриттям тижня стала подія, яка привернула увагу усіх здобувачів освіти нашого училища. 16.12.2022 року був проведений історико-правовий брейн-ринг "Україна -правова держава", під час якого команди показали свої знання, ерудованість та логічнемислення.

Змагання розпочалося представленням командами своїх назв та девізів, під час якого була проявлена креативність та винахідливість, а далі члени команд відповідали на запитання, пов'язані з правознавством та історією України. Під час гри учасникиактивно працювали й намагалися якнайшвидше дати правильну відповідь на поставлені запитання, демонструючи знання, кмітливість та уважність.За результатами фінальної боротьби, з невеликим відривом від суперників,перемогу здобули гравці команди групи 125 («Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій категорії «С»») «Юні генії».

Тиждень виявився дуже інформативним, змістовним, динамічним. Кожен учасник заходів, що проходили, залишився задоволеним своєю працею, а ті, хто виступили як глядачі, дізналися багато цікавого. Усі заходи сприяли підвищенню зацікавленості здобувачів освіти у вивченні правознавства, формували в них правові компетентності, активну позицію у правовій сфері; навички та звички правомірної поведінки.

16.03.2023

Тренінг Стрес (ПГА)

Детальніше
13.03.2023

Щоб наша правда не пропала, щоб наше слово не вмирало!

Детальніше
01.03.2023

Уміймо бути вдячними!

Детальніше
28.02.2023

Завжди учень

Детальніше