Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Державний навчальний заклад

"Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича"

м. Біла Церква,
вул. Архипа Люльки, 9А

тел.: (04563) 6-24-88
         (04563) 6-24-74

НОВИНИ

09.12.2022

Наближаємо перемогу разом

У цей нелегкий для України час, увесь люд єднається у відчайдушній боротьбі, кожен намагається у міру своїх сил і можливостей зробити посильний внесок у наближення Перемоги.
Відрадно, що світ багатий на людей, які завжди готові підставити плече та подати руку допомоги тому, хто цього потребує.
8 грудня 2022 року колектив ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» підсумував свою діяльність в рамках обласного пошукового професійно-соціального проєкту «Наближаємо перемогу разом: українська символіка у виробах для потреб ЗСУ». Результат вражає!

Потрібні глушники для кулеметів? Ми готові допомогти! Токарям нашого училища до снаги виточити деталь будь-якої складності! Нехай українські кулеметники не втомлюються знищувати ворога!

Під час осінньої мряки й зимових холодів тепло – чи не найбільша розкіш для бійців. Пічка-буржуйка, виготовлена вмілими руками майбутніх електрогазозварників та майстрів виробничого навчання, зігріє наших захисників.

Саме ароматна випічка здатна не тільки порадувати смакові рецептори, а й подарувати особливу атмосферу затишку. Смаколики, випечені з любов’ю нашими кулінарами, мають нагадати захисникам про рідну оселю, домашній затишок і близьких людей. А запах ванілі, кориці, цитрини послужить ще й ароматерапією.

Автомобілісти училища змайстрували буржуйки-ракети. Такі грубки здатні перетворити холодні бліндажі на теплі й сухі місця розташування та приготувати їжу.

Наші слюсарі-електрики дуже старалися, щоб військові мали можливість підтримувати в робочому стані все, що потребує електроживлення та підзарядки. Подовжувачі та повербанки, виготовлені учнями і майстрами виробничого навчання, - крапля, яка поповнює ріку потужної підтримки ЗСУ.

Це наша дяка тим, хто ніколи не стане рабом, тим, хто відродив ген нації, який видирали, присипали, мутували століттями.
Захисники висловлюють щирі слова вдячності учням та педагогічним працівникам ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» за надану допомогу, милосердя та вміння творити добрі справи.

16.03.2023

Тренінг Стрес (ПГА)

Детальніше
13.03.2023

Щоб наша правда не пропала, щоб наше слово не вмирало!

Детальніше
01.03.2023

Уміймо бути вдячними!

Детальніше
28.02.2023

Завжди учень

Детальніше